FDS 5003-18R Sada šroubováků FIELDMANN

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Sada základních šroubováků za přijatelnou cenu k tomu i se stojánkem.
    • Ve stojanu se drží nečistoty, je to lapač prachu.
    • Když vyberete více šroubováků, snadno se převrátí.

Doporučuji každému kutilovi, v dílně se to neztratí.
    Stojan je použitelný, pouze je třeba ho umístit někam, kde se nepráší. Když jsem ho měl na ponku byl za chvíli zavátý pilinami a prachem.
    Samotné šroubováky mají překvapivou výdrž, není to blato jako některé jiné sady, které po pár šroubech člověk hází do koše.

Produkt nemá žádné parametry.

Sada šroubováků z CR-V materiálu, který představuje vyšší pevnost materiálu a zajišťuje tak menší opotřebení. Sada se skládá ze čtyř plochých, čtyř křížových šroubováků a deseti malých šroubováků s točnou na ukazováček. Rozměry šroubováků jsou vybrány tak, aby vyhovovaly vrutům použitým v každé domácnosti. Součástí sady je i držák, který lze připevnit na zeď, stěnu či dvířka skříňky na nářadí nebo ho můžete využít jako stojánek na pracovní stůl.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Alza.cz

• Sada základních šroubováků za přijatelnou cenu k tomu i se stojánkem.
    • Ve stojanu se drží nečistoty, je to lapač prachu.
    • Když vyberete více šroubováků, snadno se převrátí.

Doporučuji každému kutilovi, v dílně se to neztratí.